601 992 640
081 75 66 075
dareksdareks@wp.pl

Furtki kute

Wytwarzamy furtki, najczęściej w komplecie z bramą, o takiej samej aranżacji , materiałach, kolorystyce - aby całość była jednorodna. Wykończeniem może być obudowa zamka, prosta lub ozdobna, z klamkami, gałkami, uchwytami - w zależności od przyjętej formy.

Zobacz więcej

Bramy kute

Wykonujemy jako rozwierne lub przesuwne, z prętów, drutów, płaskowników, o wielu wzorach, kształtach, wypełnieniach, wzorach – o układach prostych lub złożonych, również niesymetryczne, najczęściej w kompletach z furtkami.

Zobacz więcej

Bramy panelowe

Wytwarzamy bramy panelowe z profili o dostępnych przekrojach - rozwierne i przesuwne, W dowolnym układzie i aranżacji materiałowej oraz kolorystyce.

Zobacz więcej

Bramy wjazdowe— przesuwne, rozwierne, niesymetryczne z furtką lub bez, ich podstawowa funkcja to zabezpieczenie posesji, zamknięcie. To ważne, dodatkowo jednak brama wjazdowa może i powinna być ozdobą ,wizytówką domu dopełnieniem reszty ogrodzenia, posesji, odpowiednio dobrana do stylu i projektu domu jest ruchomą granicą naszej własności.
Każdą bramę poza jej podstawową funkcją, można wyposażyć w odpowiednia urodę ,może być elegancka, prosta w formie, ozdobna wyposażona w masywne, kute elementy, lub wyszukana, złożona zaopatrzona w skomplikowany motyw, lub motywowana kompozycjami, patynowana wielokolorowo. Najnowsza moda wprowadza dostojne proste w formie bramy panelowe, w orientacji poziomej lub pionowej odpowiednio estetycznie wykonane, są  dopełnienie projektów nowoczesnych.
W większości realizacji bramę wykonuje się w komplecie z furtka wejściową.