601 992 640
081 75 66 075
dareksdareks@wp.pl

Jesteśmy firmą produkcyjno usługowa z zakresu ślusarstwo-ogrodzenia metalowe-usługi.
Oferujemy szeroką gamę produktów od balustrad zewnętrznych i wewnętrznych poprzez bramy i przęsła ogrodzeniowe ,ozdoby ,po usługi związane z branżą ślusarską.
Jesteśmy płatnikiem VAT. Główny zakres działania to Lublin i woj.lubelskie. Wszystkie realizowane przez nas projekty charakteryzuje dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do każdego zlecenia, w wykonywanie których wkładamy wiedzę i doświadczenie pozwalające nam wytwarzać wyroby coraz doskonalsze, podążające za trendami w dziedzinie ogrodzeń czy balustrad.
Wszystkie prezentowane w podstronach wyroby zostały wykonane w naszym zakładzie według projektów własnych lub zleconych, nie ograniczają w żaden sposób możliwości wykonawczych czy aranżacyjnych.
Chętnie realizujemy nowe projekty i pomysły, pozwalające nam  rozwijać możliwości ku zadowoleniu naszych klientów

Nie wytwarzamy wyrobów na zapas, każdy wyrób jest projektowany i oceniany indywidualnie, wdrażamy nowoczesne wzornictwo i sposoby wykonania. Przychylamy się do woli klientów,akceptując sugestie i konsultujemy szczegóły wykonania.
Aby zaplanowana inwestycja była kompletna, często do wykończenia  projektu domu czy posesji potrzebne są  balustrady, brama czy estetyczne ogrodzenia metalowe. Umiejętnie zaprojektowane, dobrane do projektu domu balustrady balkonowe,  mogą się stać ozdobą, estetycznym wykończeniem bryły budynku - powinny spełnić swoją rolę przez wiele lat i zostać tak dobrane aby nie straciły swoich walorów ozdobnych z upływem czasu, choć moda i gusta są zmienne. Wykonujemy balustrady do projektów tradycyjnych i nowoczesnych, doradzamy w wyborach.

Równie niezbędnym wykończeniem i ozdobą są  balustrady wewnętrzne, schodowe, poręcze, relingi-umiejętnie dobrane i zaprojektowane ozdobią schody drewniane, kamienne czy inne, zapewnią też  bezpieczeństwo użytkownikom.
Niezbędnym dopełnieniem ogrodzenia posesji jest Brama Wjazdowa - tradycyjna kuta, czy w stylu nowoczesnym, odpowiednio dobrana do reszty ogrodzenia, dwuskrzydłowa - uchylna lub przesuwna - jeśli będzie odpowiednio wykonana i zainstalowana –pierwszy element posesji jaki oglądamy.
Dopełnieniem będzie wykonana w stylu bramy ,równie elegancka ,z klamkami ,lub uchwytami, funkcjonalna - furtka.
Wraz z upływem czasu zmieniają się gusta naszych klientów, jak również dostępność i oferta materiałów, dlatego ciągle uzupełniamy ofertę o przęsła, bramy czy balustrady wykonywane w technologi panelowej, czy łączonej - zawierającej elementy kute - z docelowym malowaniem w szerokiej gamie kolorów w malowaniu natryskowym, lub proszkowym.

Oferujemy pomoc współpracowników w zainstalowaniu i doborze napędu do bramy ,czy domofonu. Współpracujemy z ekipami murarskimi które wykonują prace murarskie - od murków i słupków z cegły klinkierowej, poprzez różnego rodzaju bloczki ozdobne po elementy z betonu architektonicznego - często jest to konieczna część ogrodzenia aby wykonać pozostałą  w postaci bramy oraz przęsła metalowe.
Większość prac wykonujemy w obrębie woj. lubelskiego, w samym Lublinie, okolicznych gminach, miasteczkach czy miejscowościach. Prace nasze można znaleźć w takich miejscowościach naszego regionu jak  Łęczna, Lubartów, Piaski, Świdnik, Kraśnik, Puławy, Michów, Kamionka, Niedrzwica, Bychawa, Kurów, Garbów, Niemce i wielu innych mniejszych miejscowościach, a także w innych regionach Polski, w tym w Warszawie.